Cyprian Forc

CYPRIAN FORC

Koordynator projektu Narodowy Rozwój Osobisty. Jest praktykiem, ma ponad 10-letnie doświadczenie biznesowe, dzieli się doświadczeniem z przedsiębiorcami, kadrą zarządzającą oraz pracownikami najwyższego szczebla, ma na koncie realizację kilku startup’ów, wprowadził na rynek polski firmę węgierską, która po kilku latach stała się liderem w swoim segmencie. Jest doświadczonym trenerem, przeszkolił prawie 2000 osób, występuje przed dużą publicznością oraz realizuje sesje indywidualne, jest doświadczonym mówcą, który z sukcesem utrzymuje uwagę odbiorcy. Cyprian jest praktykiem sportu, ma na swoim koncie półmaraton, maratony, triathlony, a przede wszystkim IRONMANA i świadomie łączy techniki sportowe z biznesowymi. Więcej o nim: https://forc.me

Cyprian prowadzi moduł Mózg, czyli nasz superkomputer.

KATARZYNA CIUPA

Doradca zawodowy, edukator dzieci i młodzieży w zakresie finansów i ekonomii oraz przedsiębiorcą. Kasia wierzy, że młodzi ludzie mają olbrzymi potencjał, który dobrze wykorzystany sprawi, że wszyscy będziemy żyli w lepszym świecie. W wolnych chwilach biega – w październiku 2019 ukończyła swój pierwszy maraton, tańczy i lubi zdrową, zrównoważoną kuchnię. 

Możecie mnie spotkać w sieci, gdzie prowadzę Akademię Rozwoju Przedsiębiorczości (http://www.akademiarp.pl/) lub w realu na spotkaniach Klubu Toastmasters, gdzie doskonalę swoje umiejętności przemawiania publicznego i rozwijam kompetencje liderskie. 

Kasia prowadzi moduł 4K – kompetencje przyszłości.

Katarzyna Ciupa
Joanna Rymko

JOANNA RYMKO

Specjalista ds szkoleń i pasjonatka wystąpień publicznych. Przyświeca jej głęboka wiara w to, że należy robić to, co się lubi – albo polubić to, co się robi. Dzięki temu nie ma rzeczy niemożliwych. 

Amatorka samokształcenia i nowych technologii. W świecie przesyconym informacjami należy umieć wybrać te najważniejsze i przekuć je w solidną wiedzę. Dotyczy to również technologii i jej wykorzystania. Asia wierzy, że aplikacje i narzędzia internetowe to przyszłość skutecznej edukacji, dlatego warto zaprzyjaźnić się z nią już dziś. 

Joanna prowadzi moduł Wirtualna tablica i kreda

Katarzyna Majchrzak

Katarzyna to trener przywództwa, coach i mówca The John Maxwell Team i jednocześnie koordynator JMT w Polsce. Wykładowca akademicki, pomysłodawczyni Akademii Świadomego Lidera (https://akademiaswiadomegolidera.pl), której pasją jest odkrywanie potencjału drzemiącego w ludziach i praca zespołowa. Wyjątkowe miejsce w jej działaniach ma nastoletnia młodzież – w ramach programu JMT – Global Youth Initiative – uczestniczy w akcji społecznej dedykowanej budowaniu wartości liderskich u młodego pokolenia. 

Mama dwojga nastolatków, miłośnik muzyki, turystyki i zwierząt. Kocha długie wędrówki, reset ducha i umysłu na łonie przyrody. Interesuje się psychologią i socjologią, a także historią sztuki. Katarzyna wierzy, że najważniejszym krokiem do tego, aby w pełni rozwinąć swój potencjał jest poznanie samego siebie, dlatego prowadzi moduł Odkrywanie siebie i budowanie charakteru

75594608_2994035460662423_2377899340531236864_o
Dorota Włodarczak

Dorota Włodarczak

Nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz anglistka. W każdej napotkanej w swoim życiu osobie szuka drzemiącego potencjału, talentu i inspiracji dla samej siebie. Głęboko wierzy w to, że każdy jest wyjątkowy i potrafi swoimi talentami zmieniać świat na lepsze. W swojej pracy dba o tworzenie rodzinnej atmosfery, pełnej zaufania, wspierania i budowania poczucia wiary w samego siebie.

Na co dzień prowadzi blog edukacyjny DOROTA WU – ENGLISH TEACHER, na którym dzieli się pomysłami na kreatywne lekcje angielskiego z dziećmi i młodzieżą. Jest miłośniczką zwierząt, sztuki i dobrej, zdrowej kuchni. Możecie spotkać ją nie tylko w sieci, ale również na spotkaniach klubu Toastmasters Poznań, gdzie uczy się przemawiania publicznego, udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej i kształtuje swoje kompetencje liderskie. W wolnych chwilach czyta książki oraz fotografuje. Swoją wiedzę przekaże w module Techniki Lemova.

Lidia Chylewska-Barakat

pracownik naukowo-dydaktyczny WNEiZ UMK w Toruniu, psycholog kliniczny i rodzinny, praktyk SE i NLP, dr psychologii Instytutu Psychologii UAM Poznań. Ponad 25 lat praktyki szkoleniowo-edukacyjnej oraz psychologiczno-terapeutycznej z osobami potrzebującymi wsparcia i pomocy psychologicznej, zwłaszcza w traumie i kryzysie. Trener i co-trener w międzynarodowych i krajowych projektach psychoprofilaktyki, edukacji i pomocy. 

W ramach prowadzonej firmy oferuje szkolenia dla specjalistów i niespecjalistów w zakresie pomocy psychologicznej, promocji zdrowia psychicznego, umiejętności i kompetencji psychologicznych, kontaktu z klientem, technik sprzedaży, aktywizacji zawodowej, radzenia sobie ze stresem, asertywności, komunikacji, rozwiązywania konfliktów, przystosowania społecznego etc. Lidia prowadzi moduł Emocje

12 (1)