Narodowy Rozwój Osobisty w Poznańskim Prestiżu

🤗 Z wielkim celem płynie wielka motywacja. Projekt Narodowy Rozwój Osobisty to wynik współpracy z wyjątkowymi ludźmi.

Warto działać dla idei większej od samego siebie. Nawet jeśli jest ona non-profit – gratyfikacja w postaci serdeczności i satysfakcji i jest tego warta!Czuję się zespolony jeszcze bardziej z Poznaniem!

I to z jego prestiżową częścią! Trzymam w dłoniach magazyn Poznański Prestiż. W powietrzu czuję zapach świeżego druku.

W środku gazety znajduje się artykuł o projekcie oraz zespole Narodowego Rozwoju Osobistego. Gazeta jest przepięknie oprawiona i czuję się naprawdę wyróżniony, że pojawiam się obok znakomitych jednostek.

Dziękuję radaktor Alicja Kulbicka za zgodne do publikacji oraz redaktor Magdalenie Ciesielskiej za wywiad i artykuł. Całemu zespołowi Narodowego Rozwoju Osobistego, który został opisany w artykule, w kolejności alfabetycznej: Kasia Ciupa, Lidia Chylewska-Barakat, Joanna Rymko, Katarzyna Majchrzak, Dorota Włodarczak . Dodatkowe podziękowania dla wsparcie marketingowe dla Olga Malinowska-Jaźwicka oraz specjalne podziękowanie za wsparcie mentalne na co dzień dla: Natalia Konowalczyk🙂

👉 Artykuł porusza ważne aspekty edukacji, samorozwoju, ale też współdziałania, jednoczenia sił. Najważniejszy dla mnie wątek w tym artykule mówi o tym, że “nie trzeba narzekać, a przedsięwziąć jakąś inicjatywę i zacząć działać. To stworzenie nowego paradygmatu o zmianie systemu. Zmiana zachodzi wraz z każdym nowym połączeniem między neuronami.” – ta myśl przenosi odpowiedzialność za ZMIANĘ i ŻYCIE na każdego z nas.Sprawdź artykuł oraz projekt Narodowy Rozwój Osobisty.

Przeczytaj cały artykuł

Link do Artykułu w PDF.

Cały magazyn na stronie Poznańskiego Prestiżu.

Jeśli nie sprawdziłeś jeszcze projektu dostępnych modułów NRO to, wejdź na stronę: https://bit.ly/2G9ZVsk

Jesteśmy w kontakcie!

~Cyprain Forc